Každá firma pre svoje fungovanie a rast potrebuje určitú starostlivosť. Či už máte jednu kanceláriu alebo ste veľká firma s rozlohou nad 1000 m2, určite chcete pre svojich klientov pôsobiť reprezentatívne a na úrovni. K tomu neodmysliteľne patrí mnoho služieb, ktoré si každá firma musí chtiac-nechtiac zabezpečiť prostredníctvom inej firmy, ktorá sa takými službami zaoberá. Výhodou je, keď jedným telefonátom vybavíte všetko, čo v danej chvíli potrebujete. Nie je to skvelé?

 • TEPOVANIE – kobercov, čalúneného nábytku, stoličiek, kresiel, sedačiek
 • KANCELÁRSKE POTREBY A REKLAMNÉ PREDMETY – vypracovanie cenovej ponuky na požadovaný tovar (kancelárske potreby, hygiena, občerstvenie), objednanie tovaru, jeho dovoz do 24 hodín, príjemný a vždy ochotný personál, ktorý vám zoženie všetko čo potrebujete. Výber tovaru prostredníctvom katalógov ale aj na požiadanie.
 • UPRATOVANIE KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV – vypracovanie cenovej ponuky na základe obhliadky priestorov a frekvencie upratovania (každý deň, 3x do týždňa, 1x do týždňa). Náš upratovací personál je spoľahlivý, ručíme za kvalitu.

 

V rámci upratovania poskytujeme :

1. PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE môže byť spojené s odbornou pravidelnou STAROSTLIVOSŤOU O KVETINY, PRANÍM A ŽEHLENÍM UTERÁKOV ČI INEJ BIELIZNE, CATERINGOM, DODÁVKOU ČERSTVÝCH REZANÝCH KVETÍN VRÁTANE SEZÓNNEJ DEKORÁCIE či inou, Vami požadovanou službou.
2. SEZÓNNE PRÁCE ako umývanie okien, tepovanie či pravidelná starostivosť o podlahy zvládneme mimo pracovnej doby a všetko načasujeme tak, že ani nebudete vedieť, že k Vám do firmy niekto vstúpil.
3. JEDNORÁZOVÉ PRÁCE ako upratovanie po maľovke či stavebných prácach, tie urobíme ZDARMA, ak dané práce necháte na nás.

 

 • STROJOVÉ UPRATOVANIE nie je problém ak sú vaše priestory príslušnej veľkosti. Máme s tým skúsenosti, potrebnú profi techniku a vyškolených ľudí. Vieme zabezpečiť aj upratovacie prostriedky či upratovaciu techniku (vysávač, handry, mop). V prípade potreby máme poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú tretím stranám.
 • STAROSTLIVOSŤ O EXTERIÉROVÚ ZELEŇ – najprv prídeme na jar a zabezpečíme, aby sa všetko zazelenalo kedy má, potom v sezóne orežeme, zasadíme, vyplejeme, pokosíme a na jeseň zazimujeme. Proaktívne Vám poradíme, navrhneme. Ostanete jednoducho bez starostí.
 • SPRÁVA BUDOV – správa nehnuteľností, facility manažment, starostlivosť o nehnuteľnosť, akokoľvek to voláte hľadáte skrátka komplexného a spoľahlivého partnera. Dohodneme si stretnutie, prejdeme s Vami Vaše predstavy, poradíme Vám ako to robia iní a určite dáme dokopy skvelý facility management plán.
 • MALÉ STAVEBNÉ PRÁCE – kde sa pracuje tam to žije, a kde to žije tam aj prichádza k rôznym potrebám malých opráv či už v kuchynke, sklade, na WC-ku alebo na recepcii. Ak sa vám objaví takýto problém, viete kde máte zavolať. Na jednom čísle všetky druhy opráv. LEN U NÁS.
 • MALIARSKE PRÁCE -zabezpečujeme maliarske práce so všetkým čo k tomu patrí, odborným posúdením pri obhliadke, nákupom a dodávkou potrebného materiálu, poradíme si s vysprávkami, stierkami, omietkami rôznych druhov, dokonca poradíme čo je dnes in and out a samozrejme vymaľujeme. Po práci si poupratujeme a častokrát ani nezistíte, že sme tam boli. Nájdete len krásne steny.
 • ODVOZ ODPADU – ako doma či v záhrade, aj firma si žije svojim životom a z času na čas sa nevyhne prerábke, výmene nábytku, potrebe skartovania materiálov či veľkému upratovaniu. Nehovoriac o výmene techniky, PC a tým likvidácii elektroodpadu.
 • STAROSTLIVOSŤ O OKOLIE SPOLOČNOSTI – okolie spoločnosti je vstupnou bránou do vašich priestorov. Či už sa jedná o obchodné centrá, predzáhradku firmy sídliacej v rodinnom dome, alebo veľkú administravtívnu budovu. Profesionálna starostlivosť vôbec nemusí byť nákladovo náročná aby vaše okolie vyzeralo reprezentatívne.
 • PROFESIONÁLNE PRANIE A ČISTENIE PRÁDLA – vyperieme Vám neobmedzené množstvo bielizne akéhokoľvek typu znečistenia. Či už sa jedná o rovnú alebo tvarovanú bielizeň, kožuchy a kožušinové výrobky, pracovný odev. Každá zákazka je spracovaná samostatne, podľa požiadaviek zákazníka. Je roztriedená podľa sortimentu a zabalená do fólie.
 • ÚDRŽBA NEHNUTEĽNOSTÍ – koľko majstrov potrebujete na vyriešenie všetkého nevyriešiteľného? Položiť plávajúcu podlahu, vymeniť ventil na radiátore, opraviť tečúce WC, urobiť sadrokartónovú priečku, nalepiť obklad v kuchynke. Zariadime všetko na jedno zdvihnutie telefónu.
 • HAVARIJNÁ SLUŽBA – sme na telefóne 24 hodín a žiadna téma havárie nie je pre nás tabu. Dohodnite si s nami paušálny poplatok a môžte kľudne spávať.
 • STAROSTLIVOSŤ O AUTÁ – umyť interiér, exteriér, sledovať koniec poistných zmlúv, vypracovávanie nových ponúk, prezuť gumy, prasknuté čelné sklo. Myslíte si že správa vášho autoparku vyžaduje nezvládnuteľný budget navyše? Vyžiadajte si cenovú ponuku, budete prekvapení.
 • CATERING A BRUNCH – od teplého pečiva, chýbajúcej kávy v kuchynke až po veľký raut! Náš catering alebo brunch zabezpečíme tak rýchlo ako sa len dá. Firemný žúrik s dobrým vínom alebo šéfova oslava narodenín pre nás tiež nie je problém.
 • STAROSTLIVOSŤ O INTERIÉROVÚ ZELEŇ – vieme Vám poradiť s návrhom vhodných kvetín do vášho interiéru vzhľadom na Váš rozpočet, kam ich umiestniť aby sa im darilo a aby Vaša malá či veľká investícia neskončila o pár mesiacov v smetnom koši. Rastliny dodať spolu s vhodnými kvetináčmi a následne vytvoríme mesačný paušál, ktorý sa bude skladať z pravidelnej starostlivosti a z jarnej a jesennej údržby a o kvety máte profi postarané.
 • REVÍZIE PLYNOVÝCH KOTLOV – dohodneme za Vás revíziu vášho plynového zariadenia (kotla) našim odborníkom. Ak sa raz už stanete našim zákazníkom, na potrebu revízie budeme myslieť za Vás a včas Vás informovať telefonátom.
 • MONTÁŽ A OPRAVY NA POŽIADANIE rôzneho charakteru

Kontakt


  osobných údajov