Ako zabezpečovať služby a tovary, ktoré si vyžaduje naše pracovisko

Každé pracovisko, nech už sa venujeme čomukoľvek má svoj život a potreby. Na trhu sú desiatky firiem, ktoré Vám poskytnú rôzne služby a tovary kvalitne a za dobrú cenu. „Už ich len“ nájsť, nakontaktovať a vysvetliť kto ste, čo ste a čo potrebujete, vyhodnotiť ponuky, objednať a dohliadnuť na dodávku. Niektorích treba naháňať, pripomínať sa, doprosovať. Nedajbože vo finále niečo reklamovať.

Pretože žijeme v rýchlej dobe, dňu ešte nik nenadelil viac ako 24 hodín (treba asi niekde reklamovať) a nároky na nás ľudí, ktorí majú na starosti chod firiem sa neustále zvyšujú je otázka, či sa to dá zabezpečovať efektívnejšie s menším zainteresovaním namieste.

Tlaky od majitelov firiem alebo manažérov na znižovanie nákladov je v podstate neustály. Znižovanie nákladov je v dnešnej dobe samozrejme dôležité, otázka znie za akú cenu kvality tovarov a služieb a za aku cenu času, ktorý tomu musíte venovať.

Rozumným riešením je, komplexný partner, ktorý toto všetko má v náplni práce.

Pochopenie, efektivitu, porovnanie cena/výkon, odkomunikovanie, naháňanie, vybavovanie.

Pozná Vás už ako vlastného manžela či manželku a je vaša predĺžená ruka. Vie, čo je pre Vás to najlepšie.

 

Váš office manažér či asistentka majú čas aj na uvarenie rannej kávy bez frflania, usmievajú sa a venujú sa firme. Jej životné potreby ako kancelárske potreby, upratovanie, tepovanie, maľovanie, údržbu, kosenie trávnika či starostlivosť o zeleň, prezutie auta či jeho umytie riešia s vašim komplexným partnerom. Treba s ním urobiť audit vašich nákladov, dohodnúť sa na budgete a vytrieskať z hromadného nakupovania čo najviac.

ALL WORKS je ideálne riešenie.

Kontakt


osobných údajov